Jubileusz firmy Advicom

26 października 2018 roku firma Advicom Spółka z o.o. obchodziła 20-lecie istnienia. Uroczysty bankiet z tej okazji odbył się w Restauracji Hotelu Amadeus w Wodzisławiu Śląskim. Spośród zaproszonych gości na spotkanie przybyli przedstawiciele Zarządu JSW S.A. Pan Artur Dyczko – Zastępca Prezesa Zarządu ds. Strategii i Rozwoju, przedstawiciele Rady Nadzorczej Advicom Spółka z o.o. oraz przedstawiciele Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój, a także Poseł na Sejm Pan Grzegorz Matusiak. Wśród gości znaleźli się również sponsorzy wydarzenia, firmy takie jak: Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o., ABB Sp. z o.o., Red Ocean Group Sp. z o.o., IBM Polska Sp. z o.o. oraz Microsoft Sp. z o.o

Uroczystość rozpoczęła się od krótkiego filmu przedstawiającego firmę Advicom Spółka z o.o. Następnie Prezes Zarządu Pan Piotr Toś oraz Członek Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych Pani Grażyna Wach wygłosili wspólnie, otwierające bankiet przemówienie. Opowiadali, jak wielką rolę odgrywają w firmie Advicom ludzie, jak wiele zależy od ich zaangażowania i uczciwej i rzetelnej pracy. Prezesi w skrócie przedstawili historię firmy podkreślając poczucie przynależności do Grupy Kapitałowej JSW.

Kolejnym punktem programu były gratulacje dla pracowników Advicom Spółka z o.o, którzy są zatrudnieni w tej firmie od samego początku, czyli od 20 już lat. Każda z 29 osób została uroczyście wyczytana i zaproszona na scenę, gdzie zostały wręczone listy gratulacyjne.

Bankiet odbył się w podniosłej atmosferze, jak przystało na obchody 20-lecia. Życzymy firmie Advicom Spółka z o.o. kolejnych takich 20 lat.