RUNMAGEDDON 2017

Informatyka, czy też informatycy rzadko kojarzą się ze sportem, a z biegiem wyczynowym chyba wcale. A jednak! W naszej firmie znalazło się kilkoro śmiałków, którzy postanowili wspólnie spróbować swoich sił w zorganizowanym po raz pierwszy w tym roku RUNMAGEDDONIE w Pawłowicach. Bieg
z przeszkodami został przygotowany na terenie wokół kopalni Pniówek. Sześciokilometrowa trasa urozmaicona była 30 różnymi przeszkodami, których pokonanie wymagało nie lada sprawności, koncentracji oraz wysiłku. Począwszy od przechodzenia przez wodę, błoto i szlam poprzez ścianki wspinaczkowe, dźwiganie ciężarów oraz różnego rodzaju konkurencje wytrzymałościowe, sprawdzające siłę mięśni rąk, nóg i całego ciała.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych, skomplikowanych przeszkód i czasem braku sił nasza drużyna dotarła do końca biegu w całym składzie. Każdy z uczestników z uśmiechem na ustach przekraczał linię mety i mógł z zadowoleniem odebrać medal nawiązujący swoim charakterem do miejsca, w którym odbywał się pawłowicki Runmageddon.