Administrator aplikacji

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania PLEN

Nr ref.: RCW/02/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Administracja aplikacjami zbudowanymi w środowisku Microsoft Sharepoint on-premises od wersji 2010 i Microsoft Project Enterprise Management on-premises,
  • Dodawanie użytkowników, kontrolowanie dostępu do bibliotek dokumentów i ustawianie uprawnień,
  • Rozwiązywanie problemów lub awarii programu Sharepoint i Microsoft Project Enterprise Management,
  • Zapewnienie wystarczającej przestrzeni dyskowej poprzez czyszczenie i archiwizację danych,
  • Przeglądanie raportów użytkowania i aktywności oraz wprowadzanie poprawek w celu zapewnienia zoptymalizowanych doświadczeń użytkowników.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Znajomość środowisk Microsoft Project Enterprise Management i Microsoft SharePoint on-premises od wersji 2010,
  • Znajomość języka SQL (znajomość środowiska MS SQL Server będzie dodatkowym atutem),
  • Znajomość PowerShell,
  • Mile widziane dobra znajomość PowerBI oraz Microsoft Office,
  • Umiejętności współpracy, interpersonalne i komunikacyjne,
  • Zdolności analityczne i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV na adres e-mail: [email protected]
W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny widniejący w ogłoszeniu.
Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi określone kryteria rekrutacyjne.