Analityk biznesowy

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania PLEN

Nr ref.: RCW/01/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Tworzenie specyfikacji wymagań na podstawie ustaleń z klientami,
  • Analizy zmian w istniejących systemach informatycznych,
  • Uzgadnianie zmian w systemach informatycznych z dostawcami,
  • Przygotowywanie makiet procesów i systemów,
  • Współpraca z klientami i podwykonawcami,
  • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych,
  • Prowadzenie szkoleń użytkowników w zakresie wdrażanych systemów,
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby przeprowadzenia testów UAT,
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej systemów.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Otwartość na podejmowanie wyzwań,
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych klientów w celu określenia rozwiązań problemów biznesowych,
  • Umiejętność przeprowadzenia efektywnej analizy oraz warsztatów z zainteresowanymi stronami,
  • Umiejętność dokumentowania wyników analiz, warsztatów oraz obrazowania procesów,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i przygotowywania rozwiązań,
  • Mile widziana dobra wiedza w zakresie procesów obiegu dokumentów, procesów kancelaryjnych, archiwizacji dokumentów elektronicznych,
  • Mile widziana znajomość narzędzi workflow, w szczególności np. IBM Case Manger, IBM FileNet, IBM BPM.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV na adres e-mail: [email protected]
W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny widniejący w ogłoszeniu.
Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi określone kryteria rekrutacyjne.