Kierownik Projektów

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania PLEN

Nr ref. RDP/01/2023

Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Skuteczne osiąganie celów projektów;
  • Przygotowanie materiałów niezbędnych do uruchomienia projektów;
  • Opracowywanie harmonogramów projektów oraz monitorowanie postępów prac;
  • Określanie i zarządzanie budżetami projektów;
  • Koordynowanie pracy zespołów projektowych i zapewnianie im wsparcia merytorycznego;
  • Podejmowanie decyzji dotyczących kierunku i przebiegu projektów;
  • Nadzorowanie jakości realizowanych projektów oraz ich zgodności z planami i wymaganiami;
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji dla klientów lub sponsorów projektów;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dostawcami i innymi interesariuszami projektów;
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym i podejmowanie odpowiednich działań zapobiegawczych lub naprawczych;
  • Koordynowanie komunikacji wewnątrz zespołu projektowego oraz z innymi działami lub jednostkami w organizacji;

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w zarządzaniu projektami IT;
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami potwierdzona certyfikatami;
  • Dobre umiejętność komunikacyjne, w tym umiejętność budowania dobrych relacji z klientami, pracownikami i dostawcami;
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania oraz koordynowania pracy wielu osób;
  • Umiejętność pracy w zespole i motywowanie innych do osiągania wspólnych celów;
  • Zdolności analityczne i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze narzędzi informatycznych służących do zarządzania projektami (np. MS Project, MS Project Server);

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV na adres e-mail: [email protected]
W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny widniejący w ogłoszeniu.
Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi określone kryteria rekrutacyjne.