Administrator / Developer BPM

(ze znajomością platformy IBM Business Automation Workflow, Case Manager, Filenet)
Nr: ref. RDP/01/04/2020
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis stanowiska pracy:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Modelowanie procesów biznesowych w narzędziu IBM BAW zgodnie ze specyfikacją,
  • Prototypowanie GUI,
  • Tworzenie modelu danych,
  • Prototypowanie Integracji i projekty baz danych,
  • Przygotowanie Formularzy i Raportów,
  • Przygotowanie rozwiązań w cyklach (Wymagania->Projekt->Budowa->Test),
  • Przygotowanie rozwiązania do testów użytkownika,
  • Wsparcie w GOLive,
  • Wsparcie w roli 2 linii,
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań IT,
  • Stała współpraca z zespołem developerskim/projektowym w trakcie analiz, prac projektowych, wdrożeniowych oraz post-implementacyjnych,
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych,
  • Zapewnienie dobrej jakości dokumentacji technicznej.

Oczekiwanie wobec kandydatów:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość narzędzi,
  • Zdolność i chęć uczenia się nowych rzeczy oraz gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji w dziedzinie IT,
  • Doświadczenie w pracy z systemem IBM Filenet, IBM BPM, IBM DBA,
  • Umiejętność tworzenia solucji w systemie IBM Case Builder / Filenet,
  • Umiejętność analizowania zdarzeń, skutecznego wyszukiwania przyczyn błędów i szybkiego usuwania problemów,
  • Co najmniej bierna znajomość języka angielskiego - wyszukiwanie informacji i czytanie dokumentacji, instrukcji, poradników ze zrozumieniem i zdolnością prowadzenie pisemnej korespondencji z zagranicznym działem wsparcia produktu (support),
  • Solidne podstawy architektury systemów BPM, IBM DBA oraz podstawy baz danych (IBM DB2),
  • Znajomość programowania Java, J2EE, Java Script,
  • Znajomość środowiska serwerów aplikacyjnych WebSphere,
  • Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu.

Dodatkowe umiejętności:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań.

Oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji,
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Zakładane wynagrodzenie: od 3 500 do 8 000 netto.