Administrator aplikacji

Nr: ref. RCA/01/02/2020
Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis Stanowiska:

  • Administracja aplikacji inżynierskich opartych o wymianę danych w sieciach technologicznych,
  • Rozwój i utrzymanie autorskich systemów klasy SCADA,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań,
  • Diagnozowanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących aplikacji klasy SCADA oraz komunikacji z urządzeniami automatyki przemysłowej,
  • Praca w kilkuosobowym zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Telekomunikacja, Elektronika, Informatyka),
  • Bardzo dobra znajomość systemów SCADA,
  • Dobra znajomość standardów komunikacji opartych o OPC,
  • Dobra znajomość protokołów komunikacyjnych (np. Modbus),
  • Mile widziana znajomość platformy .NET,
  • Otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy,
  • Duża samodzielność, rzetelność i terminowość.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Pakiet szkoleń wprowadzających,
  • Możliwość poznania środowisk chmurowych,
  • Praca w zgranym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.