Administrator Aplikacji i Systemów Automatyki

Nr ref.: RCA/01/02/2020
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • administracja aplikacji inżynierskich opartych o wymianę danych w sieciach technologicznych,
  •  rozwój i utrzymanie autorskich systemów klasy SCADA,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań,
  • diagnozowanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących aplikacji klasy SCADA oraz komunikacji z urządzeniami automatyki przemysłowej,
  • praca w kilkuosobowym zespole.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie kierunkowe: Automatyka i Robotyka, Telekomunikacja, Elektronika, Informatyka,
  • bardzo dobra znajomość systemów SCADA np. Asix, InTouch,
  • dobra znajomość standardów komunikacji opartych o OPC,
  • dobra znajomość protokołów komunikacyjnych (np. Modbus),
  • mile widziana znajomość języka C#,
  • otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy,
  • duża samodzielność, rzetelność i terminowość.