Administrator aplikacji w systemach kadrowo-płacowych

Nr ref. RDP/04/19

Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis Stanowiska:

  • Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy systemów kadrowo-płacowych i pochodnych
  • Wspomaganie użytkowników w zakresie eksploatacji systemów kadrowo-płacowych i pochodnych
  • Zarządzanie uprawnieniami i rolami,
  • Diagnostyka problemów systemów produkcyjnych, pracujących w złożonym środowisku informatycznym oraz aktywny udział w ich rozwiązywaniu,
  • Utrzymanie i administracja środowiskami produkcyjnymi i testowymi,
  • Udział w procesie testów nowych wersji aplikacji oraz implementacja nowych rozwiązań w środowisku produkcyjnym wraz z dokumentacją tych zmian,
  • Cykliczne zestawianie i konfiguracja środowisk testowych,
  • Egzekwowanie procedur związanych z przetwarzaniem danych w zdefiniowanych cyklach zarówno w środowisku produkcyjnym, jak i w środowiskach testowych,
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie przy definiowaniu zmian w zarządzanych systemach lub środowisku, w jakim te systemy funkcjonują.

Wymagania:

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi,
  • Doświadczenie w zakresie administracji systemami klasy ERP-HR,
  • Dobra znajomość systemów ERP w obszarze kadrowo-płacowym,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowany profil informatyczny,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych,
  • Komunikatywność,
  • Chęć poznawania nowych technologii IT

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie.
  • Motywujący system wynagrodzeń.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Praca w zgranym zespole.
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji