Administrator aplikacji

Nr ref. RDP/06/01
Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie

Opis stanowiska pracy:

  • Administrowanie serwerami aplikacji ZOPE i NODE.JS,
  • Wsparcie dla administratora baz danych MS SQL, ORACLE,
  • Zgłaszanie i rozwiązywanie awarii usterek,
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów i dostarczanie wsparcia użytkownikom,
  • Projektowanie i wdrażanie modyfikacji i poprawek,
  • Monitorowanie wydajności i błędów,
  • Zapewnienie dobrej jakości dokumentacji technicznej,
  • Opracowywanie procedur utrzymaniowych,
  • Podtrzymywanie relacji z dostawcami.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne,
  • Podstawowa znajomość technologii JAVA,
  • Podstawowa znajomość systemów Windows Server i Linux Red Hat,
  • Znajomość składni języka SQL ze wskazaniem na MS SQL,
  • Podstawowa znajomość serwera aplikacji Oracle Weblogic,
  • Podstawowa znajomość innych serwerów aplikacji: tomcat, jboss,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe umiejętności/predyspozycje:

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Gotowość do pełnienia dyżurów domowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie,.
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Pakiet benefitów,
  • Praca w zgranym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.