Administrator - Developer BPM

(ze znajomością platformy IBM Business Automation Workflow, Case Manager, Filenet)
Nr ref.: RDP/01/04/2020
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prototypowanie GUI,
  • tworzenie modelu danych,
  • przygotowanie Formularzy i Raportów,
  • przygotowanie rozwiązań w cyklach (Wymagania->Projekt->Budowa->Test),
  • przygotowanie rozwiązania do testów użytkownika,
  • wsparcie w GOLive,
  • wsparcie w roli 2 linii,
  • współpraca z dostawcami rozwiązań IT,
  • stała współpraca z zespołem developerskim/projektowym w trakcie analiz, prac projektowych, wdrożeniowych oraz post-implementacyjnych,
  • zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych,
  • zapewnienie dobrej jakości dokumentacji technicznej,
  • prototypowanie Integracji i projekty baz danych,
  • modelowanie procesów biznesowych w narzędziu IBM BAW zgodnie ze specyfikacją.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z systemem IBM Filenet, IBM BPM, IBM DBA,
  • umiejętność tworzenia solucji w systemie IBM Case Builder / Filenet,
  • umiejętność analizowania zdarzeń, skutecznego wyszukiwania przyczyn błędów i szybkiego usuwania problemów,
  • co najmniej bierna znajomość języka angielskiego - wyszukiwanie informacji i czytanie dokumentacji, instrukcji, poradników ze zrozumieniem i zdolnością prowadzenie pisemnej korespondencji z zagranicznym działem wsparcia produktu (support),
  • solidne podstawy architektury systemów BPM, IBM DBA oraz podstawy baz danych (IBM DB2),
  • znajomość programowania Java, J2EE, Java Script,
  • znajomość środowiska serwerów aplikacyjnych WebSphere.