Administrator Infrastruktury

Nr ref.: TCT/01/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • utrzymanie i rozwój campusowych sieci LAN oraz wsparcie działania w obszarze zasobów sieciowych CPD i WAN Grupy Kapitałowej JSW S.A.,
  • wspomaganie utrzymania sieci przemysłowych (OT),
  • Realizacja zadań zarówno samodzielnie jaki w większych zespołach zadaniowych w ramach działu oraz grup projektowych,

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • min. 2 letnie doświadczenia w zarządzaniu złożonymi sieciami komputerowymi (Cisco, HPE,),
  • chęć doskonalenia i zwiększania swoich umiejętności,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole realizującym większe projekty,
  • ugruntowana wiedza z zakresu technologii sieciowych i teletransmisjach,
  •  znajomość zagadnień i konfiguracji urządzeń na poziome CCNA a w szczególności
    - podstawowej protokołu routingu OSPF,
    - zasady działania i konfiguracji NAT/PNAT,
    - protokołów L2,
    - podstawowe elementy działania mechanizmów HA,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji),
  • prawo jazdy kat. B,
  • Dodatkowy atutem będzie:
    - doświadczenie z Cisco ASA/FTD, FW Palo Alto
    - znajomość sieci VPN
    - znajomość budowy sieci OT
    - doświadczenie z platformami Cisco Nexus

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera