Administrator serwerów aplikacji – Junior

Nr Ref. TCS/02/2022

Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie – Zdrój / Home Office

OPIS STANOWISKA PRACY:

W związku z ciągłym rozwojem systemów informatycznych oraz infrastruktury, jak również potrzebą definiowania nowych standardów jakości poszukujemy osób, które będą częścią zespołu odpowiadającego za wdrażanie i utrzymanie serwerów aplikacyjnych oraz aplikacji działających po stronie serwera w środowiskach produkcyjnych i testowych opartych o systemy
Open Source / Linux.

WYKORZYSTYWANE TECHNOLOGIE:

  • OS: Red Hat / Centos / Debian
  • WWW: Apache, NginX, Varnish, HAProxy
  • AppSerwer: JAVA (WildFly, Tomcat, WebLogic), PHP, .Net, Zope, Node.JS
  • DB: PostgreSQL, MySQL, MariaDB, MongoDB, ElasticSearch, DB2
  • Inne: Docker, Kubernetes, Keepalive, Bind, Radius, OpenLDAP, SQUID, Ansible

DO GŁÓWNYCH ZADAŃ NA TYM STANOWISKU NALEŻĄ:

  • Wdrażanie i utrzymanie ciągłości działania eksploatowanych systemów informatycznych opartych o wykorzystywane technologie
  • Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych
  • Automatyzacja procesów administracyjnych

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Doświadczenie na stanowisku DevOps, sysAdmin lub na innym podobnym,
  • Doświadczenie w zakresie administracji systemem operacyjnym,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania technologiami zawartymi w grupach WWW, AppServer, DB (znajomość co najmniej dwóch technologii w każdej grupie),
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

 DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI/PREDYSPOZYCJE:

  • Umiejętność tworzenia skryptów BASH lub Python w zakresie automatyzacji procesów
  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa w stosowanych rozwiązaniach
  • Wiedza w zakresie działania rozproszonych aplikacji biznesowych o dużym ruchu (balansowanie ruchu, wysoka dostępność)
  • Mile widziana podstawowa znajomość języków programowania JAVA, PHP
  • Podstawowa znajomość składni języka SQL
  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • Gotowość do wykonywania dedykowanych zadań poza podstawowym czasem pracy

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera