Administrator systemów sterowania i automatyki

Nr ref. RDP/06/03
Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis Stanowiska:

  • Administracja aplikacjami opartymi o wymianę danych w sieciach technologicznych,
  • Bieżące utrzymanie i rozbudowa systemów informatycznych klasy SCADA,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań,
  • Odkrywanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów,
  • Udział w projektach w zakresie sterowania i automatyki przemysłowej,
  • Praca w kilkuosobowym zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Telekomunikacja, Elektronika, Informatyka),
  • Dobra znajomość systemów SCADA i OPC,
  • Znajomość standardów komunikacji szeregowej (np. Modbus),
  • Otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy,
  • Duża samodzielność, rzetelność i terminowość.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Praca w zgranym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.