Administrator Windows Server

Nr ref.: TCS/03/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Administracja serwerami z systemem operacyjnym Windows,
  • Administracja usługi Active Directory,
  • Zarządzanie polisami grupowymi,
  • Bieżące zarządzanie systemami pod kątem zachowania ich ciągłości działania oraz obsługa zgłoszeń
  • Automatyzacja procesów administracyjnych,
  • Rozwój obecnej infrastruktury,
  • Analiza dostępności oraz pojemności aplikacji korzystających z zarządzanych serwerów,
  • Podnoszenie wersji,
  • Usuwanie awarii i analizowanie ich przyczyn,
  • Wykonywanie zadań backup i restore,
  • Planowanie pojemności infrastruktury,
  • Rozwiązywanie problemów z wydajnością, jakością i dostępnością serwerów,

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • dobra znajomość systemów Windows Server,
  • wiedza poparta praktyką w zakresie zarządzania strukturami Active Directory,
  • dobra znajomość Polis Grupowych,
  • mile widziane certyfikaty: MCA, MTA, MCSE,
  • mile widziane wykształcenie wyższe, informatyczne,
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu (VBS, PowerShell),
  • znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej,

DODATKOWE UMIEJĘTNOSCI/PREDYSPOZYCJE:

  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • gotowość do pracy zmianowej oraz pełnienia dyżurów domowych,
  • gotowość do wykonywania dedykowanych zadań w weekendy,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa w stosowanych rozwiązaniach,
  • gotowość do rozwoju w obszarach Cloud, Docker,

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera