Analityk biznesowy

Nr ref. 1/12/2019-RDP

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis stanowiska:

  • Analizowanie i dokumentowanie procesów biznesowych oraz ich modelowanie,
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym,
  • Tworzenie, weryfikowanie i rozwijanie dokumentacji biznesowo-systemowej aplikacji,
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań IT,
  • Stała współpraca z zespołem developerskim/projektowym w trakcie analiz, prac projektowych, wdrożeniowych oraz post-implementacyjnych
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych,
  • Zapewnienie dobrej jakości dokumentacji technicznej.

Oczekiwanie wobec kandydatów:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej i systemowej,
  • Praktyczne doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników
    i tworzeniu specyfikacji systemowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Znajomość zagadnień związanych z:
    • zasadami zarządzania projektami,
    • notacją BPMN 2.0. – posiadanie certyfikatu mile widziane,
  • Znajomość notacji wykorzystywanych w trakcie procesu analizy biznesowej i systemowej,
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczanie w pracy z IBM Case Manager i IBM Content Navigator,
    • posiadanie certyfikatu dla analityków (IIBA, ECBA, CCBA, OMG),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Dodatkowe umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań,

   OFERUJEMY:

  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Praca w zgranym zespole
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego