Analityk biznesowy

Nr ref.: RCA/01/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Udział w procesie zbierania wymagań oraz ich weryfikacja pod kątem możliwych rozwiązań,
  • Definiowanie wymagań, analizowanie i dokumentowanie zapotrzebowania na nowe        funkcjonalności zgłaszane przez klientów,
  • Utrzymanie istniejących rozwiązań (analiza danych, analiza błędów),
  • Wychodzenie naprzeciw potrzebom biznesowym – sugerowanie nowych rozwiązań IT,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie wytwarzania oprogramowania.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Doświadczenie minimum 2 lata w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Doświadczenie w sporządzaniu profesjonalnych analiz biznesowych,
  • Znajomość języka UML, BPMN,
  • Podstawowa znajomość relacyjnych bazy danych,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Doświadczenie z Jira,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy,
  • Duża samodzielność, rzetelność i terminowość,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera