Analityk BPM

(ze znajomością platformy IBM Business Automation Workflow, Case Manager, Filenet)
Nr: ref. RDP/02/04/2020
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis stanowiska pracy:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Uzgodnienie celów i mierników sukcesu wdrożenia,
  • Przygotowanie map procesów, analiza procesów, mapy procesów docelowych,
  • Modelowanie docelowego procesu w narzędziu IBM BAW,
  • Opracowanie Formularzy i Raportów,
  • Ustalenie KPI i SLA dla procesu,
  • Organizacja testów Procesu (wewnętrzne, użytkownika),
  • Organizacja wdrożenia procesu (szkolenia, baza wiedzy, karta usługi, wdrożenie SLA).

Oczekiwanie wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w obszarze analizy biznesowej i systemowej,
  • Znajomość narzędzi IBM: Bussines Automation Workflow, Case Manager, FileNet, IBM BPM lub innych narzędzi BPM/ECM,
  • Umiejętność komunikacji z biznesem oraz IT w zakresie analizy wymagań,
  • Umiejętność prowadzenia analiz procesów biznesowych oraz tworzenie dokumentacji wymagań biznesowych oraz systemowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z notacją BPMN 2.0.
  • Tworzenie projektów technicznych procesów biznesowych,
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność współpracy w zespole, odpowiedzialność i kreatywność,
  • Rzetelność, terminowość, lojalność,
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • posiadanie certyfikatu dla analityków (IIBA, ECBA, CCBA, OMG),
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
    • znajomość notacji BPEL.

Dodatkowe umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań.

Oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji,
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Zakładane wynagrodzenie: od 3 500 do 7 000 netto