Automatyk - Specjalizacja: Instalator

Nr ref.: RCO/01/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Budowa od podstaw lub modernizacja istniejących instalacji automatyki przemysłowej
  • Montaż elementów szaf sterowniczych
  • Montaż instalacji elektrycznych, tras kablowych
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych (również w rozdzielniach 6 kV)
  • Prace serwisowe dla instalacji elektrycznych, maszyn oraz urządzeń
  • Raportowanie wykonywanych zadań.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku pracy na obiektach przemysłowych w szczególności rozdzielniach elektrycznych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi
  • Umiejętność diagnozowania stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność analizy oraz praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Uprawnienia SEP w zakresie Eksploatacji grupa I powyżej 1kV
  • Umiejętność efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera