Automatyk - Specjalizacja: Inżynier Utrzymania Ruchu

Nr ref.: RCO 02/2021
Miejsce pracy: KWK Budryk, KWK „Knurów-Szczygłowice”, KWK „Pniówek”, Siedziba Spółki

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Diagnostyka i usuwanie usterek w systemach sterowania i automatyki przemysłowej
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych i remontowych przy systemach sterowania i układach automatyki przemysłowej
  • Programowanie sterowników PLC
  • Lokalne oraz zdalne wsparcie służb utrzymania ruchu
  • Aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji, instrukcji i procedur
  • Raportowanie wykonywanych zadań.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Umiejętność programowania sterowników PLC: Mitsubishi, Siemens lub GE-Fanuc
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i technologicznych
  • Uprawnienia SEP w zakresie Eksploatacji grupa I do 1kV
  • Umiejętność efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niezbędna jest komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pracownikami innych, także nietechnicznych działów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość systemów SCADA Asix.Evo, InTouch będą dodatkowymi atutami.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
soki owocowe
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera