Inżynier systemów IT

Nr ref.: TCP/02/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój, Katowice

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Rozwój, udostępnienie i  utrzymanie systemów informatycznych oraz serwerów aplikacyjnych związanych z produktywnością (praca grupowa, usługi katalogowe i komunikacja elektroniczna)
  • Optymalizacja zasad zabezpieczeń powierzonych systemów
  • Realizacja projektów prowadzonych  zarówno samodzielnie jak i w większych zespołach zadaniowych w ramach CK Produktywność oraz grup projektowych

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Doświadczenie w zarządzaniu platformą M365
  • Administracja platformą MS Teams
  • Znajomość zagadnień w zakresie zarzadzania usługami katalogowymi Active Directory,
  • Umiejętność administrowania serwerami Windows 2008R2/2012R2/2016/2019
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowy atutem będzie:

  • Znajomość technologii MS SharePoint (On-Line i On-Premise)
  • Znajomość rozwiązań MS Project (On-Premise) i systemów klasy PPM/EPM
  • Doświadczenie w zarządzaniu MS Exchange w szczególności 2013,2019 i OnLine

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera