Inżynier Systemów IT (M365)

Nr ref: TCP

Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój/Katowice

Opis stanowiska pracy:

  • Inżynier Systemów IT w Centrum Kompetencyjnym Produktywność odpowiada za rozwój, udostępnienie i  utrzymanie systemów informatycznych oraz serwerów aplikacyjnych związanych z produktywnością (praca grupowa, usługi katalogowe i komunikacja elektroniczna)
  • Dodatkowo na bieżąco optymalizuje zasady zabezpieczeń powierzonych systemów
  • Realizuje projekty zarówno samodzielnie jak i w większych zespołach zadaniowych w ramach CK oraz grup projektowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w zarządzaniu platformą M365
  • administracja platformą MS Teams
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • prawo jazdy kat.B

Dodatkowy atutem będzie:

  • znajomość technologii MS SharePoint (On-Line i On-Premise)
  • znajomość rozwiązań MS Project (On-Premise)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Hybrydowy model pracy