Inżynier systemów OT - Specjalizacja: Projektant instalacji elektrycznych

Nr ref.: RCO 03/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych, sieci elektroenergetycznych, sieci i instalacji teletechnicznych
  • Samodzielnie tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej, warsztatowej i technicznej
  • Uzgadnianie opracowanej dokumentacji z innymi branżami i właściwymi organami zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowanie specyfikacji materiałowych i przedmiarów robót
  • Wykonywanie opisów technicznych, zastosowanych rozwiązań technicznych na podstawie wstępnych wytycznych SIWZ klienta
  • Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach technicznych z klientami
  • Doradztwo techniczne na etapie przygotowywania ofert, uczestnictwo w opracowywaniu wycen
  • Raportowanie wykonywanych zadań

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Znajomość zagadnień elektroenergetyki, automatyki i sterowania
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych
  • Umiejętność efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Niezbędna jest komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji z pracownikami innych, także działów nietechnicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera