Kierownik Centrum Kompetencyjnego

Nr ref. TCP/01/2020
Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój lub Katowice

Opis stanowiska pracy:

  • Kierownik w  Centrum Kompetencyjnym Produktywność TCP odpowiada za organizację, nadzór i koordynację pracy działu, rozwija i rozlicza podległe usługi wewnętrzne oraz biznesowe związane z produktywnością (praca grupowa, usługi katalogowe i komunikacja elektroniczna) w Grupie Kapitałowej JSW S.A. Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie powierzonych usług, wspiera komunikację z innymi komórkami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi. Dodatkowo dba o optymalizację zasad zabezpieczeń powierzonych systemów.
  • Realizuje i nadzoruje projekty zarówno samodzielnie jak i w większych zespołach zadaniowych w ramach CK oraz grup projektowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu Zespołem pracowników,
  • kompetencje z zakresu zarządzania usługami związanymi z produktywnością (w szczególności systemem poczty elektronicznej MS Exchange oraz systemem komunikatora korporacyjnego MS Skype for Business, i/lub usług O365),
  • znajomość zagadnień w zakresie zarządzania usługami katalogowymi Active Directory/LDAP,
  • umiejętność administrowania usługami Microsoft Windows (Failover Clustering, WSUS, KMS, IIS, etc.),
  • umiejętność administrowania serwerami Windows 2008R2/2012/2016/2019,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • prawo jazdy kat.B.

Dodatkowy atutem będzie:

  • znajomość SharePoint,
  • znajomość MS Project,
  • znajomość SCCM,
  • umiejętność pracy na MS SQL i MS Reporting Services

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie.
  • Motywujący system wynagrodzeń.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających.