Kierownik Projektów

Nr ref. RDP/19/04

Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój

Opis Stanowiska:

Kierownik Projektów jest osobą odpowiedzialną za realizacja projektów zgodnie z obowiązująca w Spółce metodyką. Podstawowym zadaniem Kierownika Projektów jest zrealizowanie celów powierzonych projektów w zgodzie z ustalonymi parametrami zakresu, czasu i kosztów. Kierownik projektów jest odpowiedzialny za efekt końcowy realizowanego projektu i musi być aktywny podczas wszystkich etapów jego realizacji. Osoba na tym stanowisku zarządza zespołem projektowym i dba o optymalną współpracę z innymi interesariuszami.

Wymagania:

  • Znajomość standardów prowadzenia projektów IT.
  • Mile widziany jeden z uznanych certyfikatów potwierdzających znajomość metodyk zarządzania projektami.
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Praktyczna znajomości programów wspierających prowadzenie projektów (preferowany MS Project) oraz pakietu MS Office .
  • Umiejętność szacowania oraz monitorowania realizacji budżetu.
  • Umiejętność planowania i harmonogramowania.
  • Umiejętność szacowania oraz zarządzania ryzykiem
  • Umiejętność efektywnej komunikacji.
  • Umiejętność budowy i zarządzania zespołem.
  • Znajomość organizacji i branży IT.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie.
  • Motywujący system wynagrodzeń.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Praca w zgranym zespole.
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji