Młodszy Specjalista w Centrum Kompetencyjnym MS Dynamics

Komórka Organizacyjna CK DYNAMICS [RCD]
Miejsce pracy: w jednej  ze wskazanych lokalizacji -  Zabrze, Jastrzębie-Zdrój, Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska pracy

  • Bieżące reagowanie na zgłaszane przez użytkowników problemy z działaniem aplikacji.
  • Koordynowanie prac utrzymaniowych i naprawczych.
  • Monitorowanie poprawności działania systemu w przydzielonym obszarze biznesowym.
  • Definiowanie sposobu przygotowania danych testowych na potrzeby testów.
  • Testowanie wdrażanych funkcjonalności w zakresie przydzielonych obszarów biznesowych.
  • Przyjmowanie do administracji wdrażanych zmian.
  • Zarządzanie uprawnieniami i rolami.

Oczekiwania wobec kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie: ekonomia, informatyka lub pokrewne, dobra znajomość zagadnień merytorycznych w ramach obszaru biznesowego (finanse, księgowość, logistyka, itp.).
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w obszarze wsparcia  systemów klasy ERP, szczególnie MS Dynamics AX lub QuatraMax.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z literatury fachowej.
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dążenie do realizacji ambitnych celów i do osiągnięcia założonego wyniku pomimo pojawiających się trudności oraz przeszkód.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z klientem i dostawcą.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, działania w sposób zaplanowany, metodyczny oraz skuteczny, realizacji oraz kontroli własnej pracy.
  • Prawo jazdy kat. B