Młodszy programista JAVA

Nr ref.: RCA/02/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Tworzenie nowych aplikacji zgodnie z metodyką wytwarzania oraz wymaganiami klienta,
  • Rozwój funkcjonalności w utrzymywanych aplikacjach własnych,
  • Współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań,

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Doświadczenie w programowaniu w Javie min. 2 lata,
  • Praktyczna znajomość i doświadczenie frameworków: Spring Boot, Spring Data, JPA,
  • Doświadczenie w programowaniu Angular,
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL),
  • Doświadczenie z Git, Maven, Jira,
  • Otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy,
  • Duża samodzielność, rzetelność i terminowość,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Informatyka, bądź pokrewne).

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera