Młodszy Specjalista w CK MS DYNAMICS

Nr ref.: RCD/01/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój
Umowa na zastępstwo

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Pozyskiwanie i specyfikowanie wymagań klientów w ramach przydzielonego obszaru biznesowego.
  • Udział w analizowaniu wymagań klientów kątem ich spójności, kompletności, jednoznaczności oraz wykonalności.
  • Przygotowywanie materiałów analitycznych na potrzeby modyfikacji systemów.
  • Dbałość o zapewnienie przez dostawcę oprogramowania dokumentacji wdrażanych funkcjonalności.
  • Udział w testach funkcjonalnych prowadzonych przez klientów.
  • Bieżące reagowanie na zgłaszane przez klientów incydenty związane z działaniem systemów, koordynowanie prac związanych z ich rozwiązaniem.
  • Obsługa zgłoszeń klientów w ramach procesów zarządzania zmianą i rozwojem.
  • Wykonywanie zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie: ekonomia, informatyka lub pokrewne.
  • Dobra znajomość zagadnień merytorycznych w ramach wybranego obszaru biznesowego (finanse, księgowość, logistyka, itp.).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z literatury fachowej.
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dążenie do realizacji ambitnych celów i do osiągnięcia założonego wyniku, pomimo pojawiających się trudności oraz przeszkód.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z klientem i dostawcą.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, działania w sposób zaplanowany, metodyczny oraz skuteczny, realizacji oraz kontroli własnej pracy.
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
przyjazna atmosfera