Młodszy Specjalista w Dziale Wynagrodzeń i Zarządzania Kadrami

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

Nr ref: PPK/19/01

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie list płac,
  • rozliczanie i weryfikacja czasu pracy czasu pracy,
  • sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz deklaracji PIT,
  • sporządzanie raportów GUS, ZUS itp.
  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
  • obsługa programu Płatnik,
  • realizacja procesów rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • min. 3-lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów praca pracy,
  • znajomość programu Płatnik,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • podstawowa znajomość przepisów BHP,
  • znajomość program AX People.

Dodatkowe umiejętności/predyspozycje:

  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Inicjatywa i gotowość zdobywania nowych umiejętności,
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia,
  • Praca w zgranym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.