Młodszy specjalista w Zespole Wsparcia Lokalnego - Jastrzębie

Miejsce pracy: Jastrzębie
Nr ref.: TZW/10/18
Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy

  • Diagnostyka i usuwanie problemów zaistniałych na komputerach oraz urządzeniach peryferyjnych; (w tym dot. sieci informatycznych AN/WiFi);
  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania;
  • obsługa systemów/agentów (antywirus, SCCM, itp.);
  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych;
  • aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych;
  • raportowanie wykonywanych zadań.

Oczekiwania  wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • umiejętność instalacji i konfiguracji systemów Windows i oprogramowania dla stacji roboczych;
  • znajomość aplikacji (MS Office, Antywirus, przeglądarki internetowe, itp.);
  • umiejętność diagnostyki i usuwania awarii sprzętu i oprogramowania;
  • znajomość działania sieci informatycznej i technologii internetowych;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • umiejętność efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej;
  • ukierunkowanie na cel;
  • mile widziana znajomość środowiska Active Directory;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Szkolenia, rozwój.