Młodszy Specjalista w Zespole Wsparcia Lokalnego - Tarnowskie-Góry

Miejsce pracy: Tarnowskie-Góry

Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy:

  • Diagnostyka i usuwanie awarii sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania użytkowego;
  • Znajomość obsługi oraz administracji siecią LAN;
  • Instalacja, konfiguracja i administracja aplikacjami biznesowymi oraz systemami operacyjnymi z rodziny Windows (7/10);
  • Zarządzanie sprzętem informatycznym (montaż, konserwacja, inwentaryzacja i serwis pogwarancyjny);
  • Obsługa dedykowanych systemów/agentów (antywirus, monitoring, pomoc zdalna itp.);
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych;
  • Aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych;
  • Raportowanie wykonywanych zadań.

Oczekiwania  wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych Windows i oprogramowania dla stacji roboczych;
  • Znajomość aplikacji użytkowych (MS Office, Kaspersky AntiVirus, przeglądarki internetowe itp.);
  • Umiejętność diagnostyki i usuwania awarii sprzętu i oprogramowania;
  • Znajomość działania sieci informatycznej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność efektywnej pracy, samodzielnej oraz zespołowej;
  • Ukierunkowanie na cel;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie;
  • Motywujący system wynagrodzeń;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Szkolenia, rozwój.