Młodszy Specjalista / Specjalista w Zespole Wsparcia Lokalnego

Nr ref.: TEA/TZW/01/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Diagnostyka i usuwanie usterek zaistniałych na komputerach oraz urządzeniach peryferyjnych,
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,
  • Administracja systemami dziedzinowymi w zakresie przydzielonych uprawnień (SCCM, AVP),
  • Lokalne oraz zdalne wsparcie informatyczne użytkowników,
  • Aktywny udział w realizacji projektów wdrożeniowych,
  • Tworzenie dokumentacji, instrukcji i procedur,
  • Raportowanie wykonywanych zadań.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Znajomość tematyki dotyczącej instalacji i konfiguracji systemów Windows oraz oprogramowania użytkowego na urządzeniach komputerowych (mile widziana znajomość środowiska Active Directory),
  • Znajomość funkcjonowania sieci informatycznej i technologii internetowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • Komunikatywność, ukierunkowanie na cel, organizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera