Programista

Nr ref.: RCD/02/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Tworzenie oprogramowania uwzględniającego przyjęte standardy technologiczne, bezpieczeństwa i wydajnościowe.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej produktów.
  • Pozyskiwanie i specyfikowanie wymagań użytkowników w ramach przydzielonego obszaru biznesowego.
  • Analizowanie wymagań klientów pod kątem ich jednoznaczności, spójności i kompletności.
  • Wykonywanie testów oprogramowania w zakresie testów autorskich i testów na poziomie mechanizmów.
  • Udział we wsparciu oprogramowania jako druga linia wsparcia.
  • Udział w diagnostyce i usuwaniu błędów oprogramowania.
  • Wykonywanie kontroli oprogramowania.
  • Wykonywanie testów integracyjnych produktów.
  • Wykonywanie testów całościowych oprogramowania i tworzenie scenariuszy testowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie wyższe lub minimum średnie: informatyka, pokrewne.
  • Ogólna wiedza z zakresu dowolnego obszaru biznesowego związanego z profilem działalności przedsiębiorstw GK JSW.
  • Dobra znajomość programowania w środowisku Visual Studio (zwłaszcza C++ lub C#), umiejętność budowania zapytań bazy danych MS SQL.
  • Znajomość standardów, narzędzi i metodyki tworzenia oprogramowania.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie
    z literatury fachowej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z klientem i dostawcą.
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, działania w sposób zaplanowany, metodyczny oraz skuteczny, realizacji oraz kontroli własnej pracę niezależnie od sytuacji i złożoności zadań.
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera