Programista Java ze znajomością obsługi baz danych

Miejsce pracy: Jastrzębie - Zdrój

Nr ref.: RCA/03/19

Opis Stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w języku Java z webową warstwą prezentacji
  • Tworzenie, rozwijanie i utrzymanie oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej tworzonych rozwiązań
  • Specyfikowanie, analizowanie i rozwiązywanie problemów programistycznych
  • Praca w kilkuosobowym zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość obiektowego programowania w języku Java
  • Znajomość przynajmniej jednego IDE Javy, preferowane IntelliJ i NetBeans
  • Znajomość frameworków Spring i Hibernate
  • Wiedza z zakresu obsługi baz danych SQL, preferowane PostgreSQL, MSSQL i Oracle
  • Znajomość zagadnień związanych z procedurami składowanymi
  • Znajomość JavaScript (JQuery, AJAX) oraz formatu JSON
  • Znajomość frameworku Angular
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy
  • Duża samodzielność, rzetelność i terminowość
  • Otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Praca w zgranym zespole
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji