Specjalista testów automatycznych

Nr ref.: RIT/01/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Tworzenie i przeprowadzanie testów oprogramowania (testy jednostkowe, integracyjne akceptacyjne, regresyjne)
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji testowej oraz skryptów testowych,
  • Udział w procesie wytwórczym aplikacji
  • Analiza problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Administracja i rozwój środowiska do automatyzacji testów

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • 2 lata doświadczenia w testowaniu systemów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji webowych
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi do automatyzacji testów
  • znajomość języków JavaScript, Python oraz bibliotek pozwalających na tworzenie testów
  • znajomość narzędzi do testowania aplikacji webowych
  • znajomość metodyk dotyczących procesu testowania oprogramowania
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z klientem
  • Doświadczenie z Git, Jira,
  • Otwartość na nieustanny rozwój oraz chęć do poznawania nowych technologii,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Wewnętrzna determinacja w poszukiwaniu wiedzy,
  • Duża samodzielność, rzetelność i terminowość,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Informatyka, bądź pokrewne).

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera