Specjalista w Dziale Organizacji i Zarządzania

Nr ref.: POZ/01/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • utrzymanie i doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie norm ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 20000,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych Zintegrowanego Systemu Zarządzania – nadzór nad procesem,
  • wsparcie w zakresie procesów, procedur i instrukcji,
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń i warsztatów Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • nadzór nad opracowaniem planów ciągłości działania,
  • nadzór nad działaniami korygującymi,
  • nadzór nad procesem analizy ryzyka bezpieczeństwa informacji.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość norm ISO/IEC 27001 i ISO/IEC 20000,
  • doświadczenie w prowadzeniu audytów
  • umiejętność tworzenie procedur i instrukcji,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność efektywnej pracy, samodzielnej oraz zespołowej,
  • komunikatywność, ukierunkowanie na cel, organizacja pracy własnej,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera