Specjalista w Dziale Umów

Nr ref.: PUM/01/2022
Miejsce pracy: Jastrzębie – Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • przygotowywanie i koordynowanie przygotowywania umów handlowych, aneksów,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, prowadzenie i udział w negocjacjach handlowych oraz tworzenie dokumentacji związanej z wyborem oferenta,
  • analiza i ocena otrzymanej dokumentacji przetargowej i handlowej w zakresie zgodności z przedmiotem postępowania oraz warunków umownych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących ofert i umów,
  • przygotowywanie i analiza pism wychodzących / przychodzących.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zasad związanych z umowami informatycznymi (SLA, serwisowe, wsparcie dla systemów IT, licencyjne),
  • podstawowa znajomość przepisów prawa i zagadnień prawa cywilnego, handlowego, prawa autorskiego i praw pokrewnych oraz ustawy o przetwarzaniu danych osobowych,
  • zainteresowanie i znajomość technologii informatycznych,
  • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami oraz dostawcami,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI/PREDYSPOZYCJE

  • znajomość zagadnień związanych z cenami transferowymi,
  • znajomość zasad przygotowywania ofert handlowych,
  • inicjatywa i gotowość zdobywania nowych umiejętności.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera