SPECJALISTA W DZIALE WYNAGRODZEŃ I ZARZĄDZANIA KADRAMI NA ZASTĘPSTWO

Nr ref.: PPK/2020/09
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych, kontraktów menadżerskich, Rady Nadzorczej.
  • wsparcie przy naliczaniu list płac,
  • kierowanie na badania medycyny pracy,
  • ewidencjonowanie i rozliczanie delegacji służbowych,
  • wsparcie przy rozliczaniu i weryfikacji czasu pracy,
  • sporządzanie i weryfikowanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS oraz deklaracji PIT,
  • sporządzanie raportów ZUS,
  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
  • obsługa programu Płatnik,
  • przygotowanie umów o prace, aneksów,
  • realizacja procesów rekrutacyjnych.

WYMAGANIA:

  • min. 3-lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów praca pracy,
  • znajomość programu Płatnik,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI/PREDYSPOZYCJE:

  • umiejętność współpracy w zespole,
  • inicjatywa i gotowość zdobywania nowych umiejętności,
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość przepisów BHP,
  • znajomość program AX People.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów,
  • praca w zgranym zespole,
  • zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.