Specjalista w Dziale Wynagrodzeń i Zarządzania Kadrami

Nr ref.: PPK/01/2021
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, ul. Armii Krajowej 56

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych dla wszystkich działów spółki
  • Analiza puli talentów i danych lokalnego rynku IT
  • Praca z portalami ogłoszeniowymi, budowanie aktywnej sieci kontaktów, współpraca z uczelniami oraz innymi organizacjami w zakresie HR
  • Identyfikacja i analiza potrzeb rozwojowych pracowników
  • Organizacja i koordynacja szkoleń,
  • Udział w opracowywaniu planów szkoleniowych i rozwojowych
  • Monitorowanie realizacji działań szkoleniowych i rozwojowych
  • Projektowanie i wdrażanie programów szkoleniowych, ze szczególnym naciskiem na programy rozwoju kompetencji liderskich
  • Udział w procesie identyfikacji talentów i budowania ścieżek karier
  • Wsparcie pracowników wszystkich szczebli organizacji w zakresie rozwoju zawodowego
  • Budowanie i zarządzanie relacjami z pracownikami: realizacja działań służących budowaniu zaangażowania pracowników i wzmacnianiu wzajemnych relacji
  • Budowanie wizerunku pracodawcy: dbanie o jakość doświadczeń kandydatów i pracowników oraz o wewnętrzną i zewnętrzną komunikację w tym zakresie
  • Planowanie, realizacja oraz dokumentacja działań z zakresu Employer Brandingu

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość tematyki z zakresu miękkiego HR,
  • Podstawowa znajomość przepisów Prawa Pracy,
  • Doskonała zdolność interpersonalna,
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • Umiejętność efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej,
  • Komunikatywność, ukierunkowanie na cel, organizacja pracy własnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera