Starszy administrator infrastruktury

STARSZY ADMINISTRATOR INFRASTRUKTURY
Miejsce wykonywania pracy:
Jastrzębie-Zdrój

Nr: ref. TCT/ 11/01

Opis stanowiska pracy:

  • Starszy Administrator Infrastruktury odpowiada za rozwój i utrzymanie sieci rozległej WAN oraz zasobów sieciowych CPD Grupy Kapitałowej JSW S.A.
  • Dodatkowo wspomaga rozwój szkieletowej sieci LAN oraz sieci OT.
  • Realizuje projekty zarówno samodzielnie jaki w większy zespołach zadaniowych w ramach działu oraz grup projektowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu sieciami klasy korporacyjnej (enterprices) w szczególności w zakresie sieci WAN,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole realizującym większe projekty,
  • ugruntowana wiedze z zakresu technologii sieciowych i teletransmisjach,
  •  znajomość zagadnień i konfiguracji urządzeń na poziome CCNP R&S a w szczególności:

               - protokołów routingu OSPF i EIGRP oraz protokołu BGP,
               - zasad działania i konfiguracji NAT/PNAT,
               - znajomości działania protokołów związanych z IPSec i sieciami  VPN,
               - protokołów L2.
               - mechanizmów HA,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • prawo jazdy kat.B
  • Dodatkowy atutem będzie:
    - doświadczenie z Cisco ASA/FTD, FW Palo Alto
    - znajomość budowy sieci OT,
    - doświadczenie z platformami Cisco Nexus
    - znajomość zagadnień z dziedzin bezpieczeństwa,
    - znajomość protokołów MPLS/VPLS
    - znajomość technologii VxLAN

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie,
  • Motywujący system wynagrodzeń,
  • Pakiet benefitów,
  • Pakiet szkoleń wprowadzających,
  • Praca w zgranym zespole,
  • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.