Starszy Administrator Infrastruktury Sieciowej IT

Nr ref.: TCT/ 11/01
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie sieci rozległej WAN oraz zasobów sieciowych CPD Grupy Kapitałowej JSW S.A.,
  • wspomaganie rozwoju szkieletowej sieci LAN oraz sieci OT,
  • realizowanie projektów zarówno samodzielnie jaki w większy zespołach zadaniowych w ramach działu oraz grup projektowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • min. 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu sieciami klasy korporacyjnej (enterprices) w szczególności w zakresie sieci WAN.
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole realizującym większe projekty.
  • ugruntowana wiedze z zakresu technologii sieciowych i teletransmisjach.
  • znajomość zagadnień i konfiguracji urządzeń na poziome CCNP R&S, a w szczególności:
    - protokołów routingu OSPF i EIGRP oraz protokołu BGP,
    - zasad działania i konfiguracji NAT/PNAT,
    - znajomości działania protokołów związanych z IPSec i sieciami  VPN,
    - protokołów L2,
    - mechanizmów HA.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie z Cisco ASA/FTD, FW Palo Alto,
  • znajomość budowy sieci OT,
  • doświadczenie z platformami Cisco Nexus,
  • znajomość zagadnień z dziedzin bezpieczeństwa,
  • znajomość protokołów MPLS/VPLS,
  • znajomość technologii VxLAN.