Starszy Inżynier Systemów IT

Nr ref. TCP/02/2020
Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój lub Katowice

Opis stanowiska pracy:

  • Starszy Inżynier Systemów IT w Centrum Kompetencyjnym Produktywność TCP odpowiada za rozwój, udostępnienie i  utrzymanie systemów informatycznych oraz serwerów aplikacyjnych związanych z produktywnością (praca grupowa, usługi katalogowe i komunikacja elektroniczna) w Grupie Kapitałowej JSW S.A.
  • Dodatkowo na bieżąco optymalizuje zasady zabezpieczeń powierzonych systemów.
  • Realizuje projekty zarówno samodzielnie jak i w większych zespołach zadaniowych w ramach CK oraz grup projektowych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu systemem poczty elektronicznej MS Exchange oraz systemem komunikatora korporacyjnego MS Skype for Business i/lub usług O365,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole realizującym większe projekty,
  • wiedza z zakresu systemu MS System Center (w szczególności SCCM),
  • znajomość zagadnień w zakresie zarzadzania usługami katalogowymi Active Directory/LDAP,
  • umiejętność administrowania usługami Microsoft Windows (Failover Clustering, WSUS, KMS, IIS, etc.),
  • umiejętność administrowania serwerami Windows 2008R2/2012R2/2016/2019,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • prawo jazdy kat.B.

 Dodatkowy atutem będzie:

  • znajomość SharePoint
  • znajomość MS Project
  • umiejętność pracy na MS SQL i MS Reporting Services

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej Firmie.
  • Motywujący system wynagrodzeń.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających.