STARSZY INŻYNIER SYSTEMÓW MICROSOFT

Nr ref.: TCP/02/2020
Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój lub Katowice

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • odpowiedzialność za rozwój, udostępnienie i utrzymanie systemów informatycznych oraz serwerów aplikacyjnych związanych z produktywnością (praca grupowa, usługi katalogowe i komunikacja elektroniczna) w Grupie Kapitałowej JSW S.A.,
  • odpowiedzialność za bieżącą optymalizacje zasad zabezpieczeń powierzonych systemów,
  • realizowanie projektów samodzielnie jak i w większych zespołach zadaniowych w ramach działu oraz grup projektowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu systemem poczty elektronicznej MS Exchange oraz komunikatorem MS Skype for Business,
  • wiedza z zakresu MS SCCM,
  • znajomość tematyki zarządzania bezpieczeństwem środowisk Microsoft,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i szukaniu nowych rozwiązań,
  • praktyczne doświadczenie z administrowaniem serwerami usługowymi Windows (Failover Clustering, WSUS, KMS, IIS, etc.) oraz serwerami aplikacyjnymi Windows,
  • znajomość zagadnień w zakresie zarządzania usługami katalogowymi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • znajomość SharePoint,
  • znajomość MS Project,
  • umiejętność pracy na MS SQL i MS Reporting Services.