Administrator Infrastruktury

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty EU Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania

Nr ref. TCT/01/2023

Miejsce wykonywania pracy: Jastrzębie-Zdrój

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Utrzymanie i rozwój campusowych sieci LAN oraz wsparcie działania w obszarze zasobów sieciowych CPD i WAN Grupy Kapitałowej JSW S.A.,
  • Wspomaganie utrzymania sieci przemysłowych (OT),
  • Realizacja zadań zarówno samodzielnie jaki w większych zespołach zadaniowych w ramach działu oraz grup projektowych,

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Min. 2 letnie doświadczenia w zarządzaniu złożonymi sieciami komputerowymi (Cisco, HPE),
  • Chęć doskonalenia i zwiększania swoich umiejętności,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole realizującym większe projekty,
  • Ugruntowana wiedza z zakresu technologii sieciowych i teletransmisjach,
  • Znajomość zagadnień i konfiguracji urządzeń na poziome CCNA a w szczególności:
    • podstawowej protokołu routingu OSPF,
    • zasady działania i konfiguracji NAT/PNAT,
    • protokołów L2,
    • podstawowe elementy działania mechanizmów HA,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji),
  • Prawo jazdy kat. B,

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • doświadczenie z Cisco ASA/FTD, FW Palo Alto,
  • znajomość sieci VPN,
  • znajomość budowy sieci OT,
  • doświadczenie z platformami Cisco Nexus,
  • znajomość zagadnień z dziedzin bezpieczeństwa,

OFERUJEMY:

bezpłatny parking
pakiet medyczny
home office
imprezy firmowe
lekcje angielskiego
karta sportowa
wczasy pod gruszą
umowa o pracę
przyjazna atmosfera

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV na adres e-mail: [email protected]
W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny widniejący w ogłoszeniu.
Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi określone kryteria rekrutacyjne.

INFORMACJE NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) informujemy, że:

Administrator danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. z siedzibą
w Jastrzębiu - Zdroju (44-330) przy ul. Armii Krajowej 56, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy X Wydział Gospodarczy KRS w Gliwicach, pod numerem KRS 0000083839 (dalej: „administrator”).

Osoba do kontaktu w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych

Osobą do kontaktu w sprawach związanych z ochroną danych osobowych jest Inspektor Ochrony Danych, z którym może Pani/Pan skontaktować się telefonując pod numer:
32 7002745 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00, pisząc na adres mailowy: [email protected] lub pocztą tradycyjną na adres administratora.

Cel przetwarzania danych

Podstawa prawna przetwarzania danych

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane:

  • w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy- dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego
  • podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać
    w dowolnym czasie
  • JSW IT Systems Sp. z o.o będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Art. 6 ust. 1 lit. c) RODO

art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (Dz.U.2022.0.1510), dalej jako: „KP”

Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO

Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO

Komu będą przekazywane dane osobowe?

Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty współpracujące ze Spółką w  zakresie świadczonych na rzecz Spółki usług (np. podwykonawcy) oraz wspierania bieżących procesów biznesowych Spółki.

Jak długo będą przechowywane dane osobowe?

Pana/Pani dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez  6 miesięcy.

Jakie uprawnienia przysługują Pani/Panu w związku z przetwarzaniem danych osobowych?

Ma Pan/Pani prawo do:

  • dostępu do swoich danych osobowych,
  • sprostowania danych osobowych,
  • usunięcia danych osobowych,
  • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa),
  • w przypadku danych przekazanych na podstawie zgody, przysługuje także Pani/Panu prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.
  • w przypadku, gdy przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody, ma Pan/Pani również prawodo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Czy Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany?

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Czy Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych?

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.

Czy podanie danych osobowych jest obowiązkowe?

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Przyszłe procesy rekrutacyjne

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez JSW IT Systems Sp. z o.o., proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez JSW IT Systems Sp. z o.o  przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich  w kolejnych naborach prowadzonych przez JSW IT SYSTEMS Spółka z o.o. przez okres najbliższych
6 miesięcy.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie  ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na  podstawie zgody  przed jej cofnięciem.