Kariera

Najważniejszym fundamentem Spółki JSW IT SYSTEMS są Ludzie. To Pracownicy tworzą rzeczywistość naszej Firmy, a ich praca i działania bezpośrednio przyczyniają się do sukcesów odnoszonych w biznesie. Nasz zespół tworzą zarówno profesjonaliści - osoby posiadające bogatą wiedzę merytoryczną i wieloletnie doświadczenie, jak również osoby wkraczające dopiero na rynek pracy, młode, ambitne, ukierunkowane na naukę i rozwój w nowoczesnej organizacji.

Obecnie zatrudniamy już ponad 200 pracowników, a systematyczny rozwój naszej Firmy decyduje o ciągłym wzroście zatrudnienia w obszarze specjalistycznych stanowisk w rożnych działach struktury organizacyjnej.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV na adres e-mail: [email protected]remove-this.jswits.pl

W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać numer referencyjny widniejący w ogłoszeniu.

Szczegółowe informacje na temat oferty pracy zostaną przekazane kandydatom na spotkaniu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi określone kryteria rekrutacyjne.

Aktualne oferty pracy

  • Starszy administrator infrastruktury >> click here <<

    STARSZY ADMINISTRATOR INFRASTRUKTURY
    Miejsce wykonywania pracy:
    Jastrzębie-Zdrój

    Nr: ref. TCT/ 11/01

    Opis stanowiska pracy:

    • Starszy Administrator Infrastruktury odpowiada za rozwój i utrzymanie sieci rozległej WAN oraz zasobów sieciowych CPD Grupy Kapitałowej JSW S.A.
    • Dodatkowo wspomaga rozwój szkieletowej sieci LAN oraz sieci OT.
    • Realizuje projekty zarówno samodzielnie jaki w większy zespołach zadaniowych w ramach działu oraz grup projektowych.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • min. 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu sieciami klasy korporacyjnej (enterprices) w szczególności w zakresie sieci WAN,
    • umiejętność pracy samodzielnej oraz realizacji zadań w zespole realizującym większe projekty,
    • ugruntowana wiedze z zakresu technologii sieciowych i teletransmisjach,
    •  znajomość zagadnień i konfiguracji urządzeń na poziome CCNP R&S a w szczególności:

                   - protokołów routingu OSPF i EIGRP oraz protokołu BGP,
                   - zasad działania i konfiguracji NAT/PNAT,
                   - znajomości działania protokołów związanych z IPSec i sieciami  VPN,
                   - protokołów L2.
                   - mechanizmów HA,

    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
    • prawo jazdy kat.B
    • Dodatkowy atutem będzie:
      - doświadczenie z Cisco ASA/FTD, FW Palo Alto
      - znajomość budowy sieci OT,
      - doświadczenie z platformami Cisco Nexus
      - znajomość zagadnień z dziedzin bezpieczeństwa,
      - znajomość protokołów MPLS/VPLS
      - znajomość technologii VxLAN

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej Firmie,
    • Motywujący system wynagrodzeń,
    • Pakiet benefitów,
    • Pakiet szkoleń wprowadzających,
    • Praca w zgranym zespole,
    • Zdobycie doświadczenia w dużej i nowoczesnej organizacji.