Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty EU Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania

VI Cyberpoligon ISAC-GIG pod hasłem „Mission NDR” wygrywa JSW IT Systems

W dniach 6 – 7.06.2024 r. odbył się kolejny, szósty już z kolei CYBERpoligon ISAC-GIG oraz towarzysząca temu wydarzeniu konferencja „Kognitywne bezpieczeństwo cybernetyczne w dobie transformacji gospodarki w kierunku idei PRZEMYSŁU 4.0.” prowadzona przez specjalistów i ekspertów branżowych tj: Greycortex, Palo Alto Networks, BricsCAD, IntegraleIT, Elastic, Hewlett Packard Enterprise.

Do „walki” w murach Politechniki Śląskiej stanęły reprezentacje Spółek z sektora wydobywczo-energetycznego zrzeszone w ISAC-GIG tj: Instytut Techniki Górniczej Komag, Polska Grupa Górnicza, KGHM, Weglokoks, Lubelski Węgiel Bogdanka, Południowy Koncern Węglowy, Tauron, JSW IT Systems i Politechnika Śląska.

W „Mission NDR” (Network Detection and Response) gracze zostali wcieleni w rolę elitarnej jednostki obrony cybernetycznej, specjalizującej się w zabezpieczaniu krytycznych infrastruktur przemysłowych oraz ich sieci IT. Zadania z jakimi musieli zmagać się drużyny składały się z czterech misji, z których każda zawierała zestaw około 70 pytań.

I miejsce zajęła drużyna JSW IT Systems Sp. z z o.o., II miejsce Tauron Polska Energia, a III LW Bogdanka.

Inne aktualności

VI Cyberpoligon ISAC-GIG pod hasłem „Mission NDR” wygrywa JSW IT Systems

W dniach 6 – 7.06.2024 r. odbył się kolejny, szósty już z kolei CYBERpoligon ISAC-GIG oraz towarzysząca temu wydarzeniu konferencja „Kognitywne bezpieczeństwo cybernetyczne w dobie transformacji gospodarki w kierunku idei PRZEMYSŁU 4.0.” prowadzona przez specjalistów i…

Informacje o konferencji

Konferencja „Sztuczna inteligencja, odnawialne źródła energii – nowe perspektywy czy zagrożenia w środowisku pracy?” organizowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach.

Partnerstwo dla Cyberbezpieczeństwa (PdC)

Z inicjatywy NASK-PIB i Ministra Cyfryzacji, w dniu 14.05.2024 r. odbyło się kolejne cykliczne spotkanie Partnerstwa dla Cyberbezpieczeństwa (PdC). Jednym z uczestników był Piotr Toś – Prezes Zarządu JSW IT Systems Sp. z o.o. i przewodniczący ISAC GIG.

II edycja Silesian CYBERhackathon

Już dziś, w ramach II edycji Silesian CYBERhackathon, młodzież z kilkunastu szkół w regionie zgromadziła się w gmachu Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej, gdzie będzie zmagać się z zadaniami zaproponowanymi przez…

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Silesian CYBERhackathon 2024

W roku 2024 możemy się cieszyć kolejną edycją Silesian Cyberhakathon, której organizatorami są Politechnika Śląska w Gliwicach i JSW IT Systems Sp. z o.o. Tegoroczne wydarzenie skupia się na tematach związanych z cyberbezpieczeństwem i sztuczną inteligencją, obiecując…

Więcej aktualności