Zmiana siedziby – możliwe utrudnienia

Advicom Spółka z o.o przeprowadza się z dotychczasowej siedziby zlokalizowanej w Hotelu DIAMENT przy ul. Leśnej 4 do budynku Centrum Usług Wspólnych JSW S.A. przy ul. Armii Krajowej 56. W związku z przeprowadzką zaplanowaną na okres od 27 do 30 grudnia 2011 roku mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie z niektórymi działami firmy oraz z realizacją niektórych zadań.

Advicom Spółka z o.o przeprowadza się z dotychczasowej siedziby zlokalizowanej w Hotelu DIAMENT przy ul. Leśnej 4 do budynku Centrum Usług Wspólnych JSW S.Aprzy ul. Armii Krajowej 56. W związku z przeprowadzką zaplanowaną na okres od 27 do 30 grudnia 2011 roku mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie z niektórymi działami firmy oraz z realizacją niektórych zadań.

 Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych na czas przeprowadzki wyłączona zostaje obsługa związana z dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych oraz serwisem sprzętu komputerowego. 

Ze względu na realizowane przez Centrum Wsparcia zadania dyżur będzie pełniony przez cały czas. W dniu 30 grudnia (piątek) mogą jednak wystąpić czasowe problemy z dostępnością telefoniczną Centrum Wsparcia Advicom Spółka z o.o. W przypadku spraw niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt na numer telefonu awaryjnego 605-090-068. Sugerujemy jednak, aby w tym dniu zgłoszenia przesyłać drogą e-mailową na adres [email protected]remove-this.advicom.pl.


 W związku z przeprowadzką pragniemy już teraz przeprosić za możliwe, ewentualne utrudnienia.