Aktualności

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty EU Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania
Działania Grupy JSW wśród najlepszych praktyk odpowiedzialnego biznesu

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to najważniejsza cykliczna publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wydawana od 2002 roku. Raport jest przeglądem aktywności firm, które zgłosiły swoje działania w zakresie CSR, oraz podsumowuje najważniejsze…

JSW IT Systems Sp. z o.o. otrzymało status Złotego Partnera Biznesowego firmy DELL

Drodzy Państwo pragniemy poinformować, że uzyskaliśmy status Złotego Partnera Biznesowego firmy DELL potwierdzający posiadane przez naszą firmę kompetencje w zakresie:

Życzenia Wielkanocne
Serwis internetowy JSW S.A. w nowej odsłonie

Uruchomiliśmy dla naszego klienta JSW S.A. odświeżony serwis korporacyjny www.jsw.pl.

Podziękowanie dla JSW IT Systems Sp. z o.o.

Podziękowanie dla JSW IT Systems Sp. z o.o. za udzielone wsparcie podczas organizacji wyjazdu na ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI w monopłetwach w Olecku.

Wykonanie układu kompensacji mocy biernej typu Hades CUK w JSW S.A. KWK „Pniówek”.

Nasi pracownicy wykonali rozbudowę układu kompensacji mocy biernej typu Hades CUK w JSW KWK „Pniówek”. Rozbudowa stanowi zadanie związane z koniecznością modernizacji infrastruktury informatycznej (sterowniczej) nadążnego układu kompensacji mocy biernej Hades CUK,…

JSW S.A. i JSW IT Systems Sp. z o.o. nagrodzone w konkursie Ekoinspiracje za wdrożenie systemu ReadIT OCR Pro

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. i JSW IT Systems Sp. z o.o. otrzymały nagrodę w konkursie Ekoinspiracje za wdrożenie systemu ReadIT OCR Pro służącego do automatycznego zaczytywania, weryfikacji i analizowania danych z wielu rodzajów dokumentów księgowych przetwarzanych…

Realne szkolenie w wirtualnej rzeczywistości

Od 1 czerwca 2021 r. zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

17 maj Światowym Dniem Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego

Zgodnie z rezolucją Zgromadzenia Ogólnego ONZ z dnia 27 marca 2006 r. Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego przypada na 17 maja – w dniu który do tej pory był obchodzony jako Światowy Dzień Telekomunikacji.

Rewolucja w Zarządzaniu Projektami

Zapraszamy do udziału w dwudniowej Konferencji „REWOLUCJA W ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI”, która odbędzie się w formule ONLINE, w dniach 15-16 kwietnia 2021 r. od godziny 09:00.