Aktualności

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty EU Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania PLEN
Wykonanie układu kompensacji mocy biernej typu Hades CUK w JSW S.A. KWK „Pniówek”.

Nasi pracownicy wykonali rozbudowę układu kompensacji mocy biernej typu Hades CUK w JSW KWK „Pniówek”. Rozbudowa stanowi zadanie związane z koniecznością modernizacji infrastruktury informatycznej (sterowniczej) nadążnego układu kompensacji mocy biernej Hades CUK,…

JSW ITS - serwery JSW S.A. i JSW IT Systems Sp. z o.o. nagrodzone w konkursie Ekoinspiracje za wdrożenie systemu ReadIT OCR Pro

Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. i JSW IT Systems Sp. z o.o. otrzymały nagrodę w konkursie Ekoinspiracje za wdrożenie systemu ReadIT OCR Pro służącego do automatycznego zaczytywania, weryfikacji i analizowania danych z wielu rodzajów dokumentów księgowych przetwarzanych…

JSW ITS - serwery Realne szkolenie w wirtualnej rzeczywistości

Od 1 czerwca 2021 r. zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnym szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

JSW ITS - serwery 17 maj Światowym Dniem Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego

Zgodnie z rezolucją Zgromadzenia Ogólnego ONZ z dnia 27 marca 2006 r. Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego przypada na 17 maja – w dniu który do tej pory był obchodzony jako Światowy Dzień Telekomunikacji.

JSW ITS - serwery Rewolucja w Zarządzaniu Projektami

Zapraszamy do udziału w dwudniowej Konferencji „REWOLUCJA W ZARZĄDZANIU PROJEKTAMI”, która odbędzie się w formule ONLINE, w dniach 15-16 kwietnia 2021 r. od godziny 09:00.

JSW ITS - serwery Dzień Przedsiębiorczości w JSW IT Systems Sp. z o.o.

Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

 

JSW ITS - serwery Życzenia Wielkanocne
JSW ITS - serwery Spotkanie Światowego Kongresu Górniczego

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu komitetu organizacyjnego Światowego Kongresu Górniczego, które odbędzie się w piątek, 26 marca od godziny 9:00 - 12:00.

Ze względu na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się w formie zdalnej i będzie…

JSW ITS - serwery Zapraszamy do udziału w Konferencji

Zapraszamy do udziału w 21. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej z cyklu KOMEKO-IMTech, która odbędzie się w formule ONLINE, w dniach 23-24 marca 2021 r. od godziny 08:30.

JSW ITS - serwery Podsumowanie Konferencji

Zakończyło się dwudniowe webinarium pod hasłem „Geomatyka Górnicza – rola geoinformatyki w cyfrowej transformacji górniczej danych przestrzennych” organizowane przez JSW IT Systems Sp. z o.o., JSW S.A., SIG Sp. z o.o. oraz Komisję Geomatyki Górniczej Towarzystwa…