Aktualności

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty EU Ikona Grupa JSW Twitter Linkedin Ikona szukania
Dzień Przedsiębiorczości w JSW IT Systems Sp. z o.o.

Dzień przedsiębiorczości sprzyja podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

 

Życzenia Wielkanocne
Spotkanie Światowego Kongresu Górniczego

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu komitetu organizacyjnego Światowego Kongresu Górniczego, które odbędzie się w piątek, 26 marca od godziny 9:00 - 12:00.

Ze względu na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się w formie zdalnej i będzie…

Zapraszamy do udziału w Konferencji

Zapraszamy do udziału w 21. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej z cyklu KOMEKO-IMTech, która odbędzie się w formule ONLINE, w dniach 23-24 marca 2021 r. od godziny 08:30.

Podsumowanie Konferencji

Zakończyło się dwudniowe webinarium pod hasłem „Geomatyka Górnicza – rola geoinformatyki w cyfrowej transformacji górniczej danych przestrzennych” organizowane przez JSW IT Systems Sp. z o.o., JSW S.A., SIG Sp. z o.o. oraz Komisję Geomatyki Górniczej Towarzystwa…

Cyfrowa transformacja górnictwa - drugi dzień Konferencji on-line

Zapraszamy na kolejne dwie sesje Konferencji "Geomatyka Górnicza 2021- rola geoinformatyki w cyfrowej transformacji górniczych danych przestrzennych.

 

System HADES - Standaryzacja danych i systemów SCADA

JSW IT Systems Sp. z o.o. jest twórcą innowacyjnego systemu HADES służącego do monitorowania oraz zarządzania maszynami pod ziemią i na powierzchni. Uruchomiono projekt: „Standaryzacja danych i systemów SCADA”. dzięki któremu w lepszym stopniu można zarządzać…

Zapraszamy na Konferencję

24 - 25 luty 2021 rok Konferencja on-line: „Geomatyka Górnicza – rola geoinformatyki w cyfrowej transformacji górniczej danych przestrzennych”.

Podziękowanie dla JSW IT Systems Sp. z o.o. za wsparcie w czasie pandemii

JSW IT Systems Sp. z o.o. wsparło działalność Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Gliwicach poprzez stworzenie aplikacji wspomagającej system raportowania w czasie pandemii.

Życzenia bożonarodzeniowe od Zarządu JSW IT Systems Sp. z o.o.